شهرک الهیه غرب ،  خرید  فروش  اپارتمان ​​​​​​​در شهرک مسکونی​​​​​​​ الهیه غرب 

مجموعه و شهرک مسکونی الهیه غرب تهران

به سایت مجموعه مسکونی الهیه غرب خوش آمدید - سرمایه گزاران گرامی، سایت مجموعه مسکونی الهیه غرب در حال بازطراحی مجدد و در حال تکمیل میباشد.

آخرین تغییرات در شهرک الهیه غرب:
​​​​​​​
​​​​​​​لوله گذاری انشعاب گاز مجموعه الهیه غرب در خیابان های شهرک به اتمام رسیده و پس از اتمام لوله گذاریِ مسیر خیابانِ تهران در شهرک مسکونی دانشگاه صنعتی شریف حداکثر تا 30ام آذر ماه97 گاز مجموعه وصل میگردد و نتیجتا کل انشعابات شهرک تکمیل و سپس عملیات آسفالت معابر مجموعه آغاز میگردد.

الهیه غرب کجاست؟

از بهترین نقاط تهران مجموعه ای از آسایش و پاکی

الهیه غرب، شهرک الهیه غرب، فروش آپارتمان در الهیه غرب، خرید آپارتمان در الهیه غرب،

سایت مجموعه مسکونی الهیه غرب در زمینی به مساحت 30 هکتار واقع در منطقه 22 در شمال غرب تهران با 541 قطعه زمین مسکونی با دسترسی عالی و مستقیم به چهار شریان اصلی ترافیکی، در ذیل انتهای غربی اتوبان همت و شمال اتوبان رسالت (همدانی) و بعد از شهرک امام رضا (چیتگر) و مجاور غربی شهرک مسکونی دانشگاه شریف و در مجاورت ایستگاه مترو و نیز در نزدیکی دریاچه چیتگر و همسایگی پروژه بزرگترین سایت گردشگری و تفریحی خاورمیانه که به هزارو ...

اطلاعات بیشتر

سوالات متداول

من تصمیم به خرید و ساخت یکی از قطعات مجموعه مسکونی الهیه غرب را دارم آیا شهرداری پروانه ساخت میدهد؟

بله اجازه ساخت میدهد، با تلاشهای بسیار هیئت امنا و همراهی بعضی از مالكین و همكاری شهرداری محترم منطقه 22 عملیات صدور جواز ساخت برای كسانی كه اقدام نموده اند آغاز شده است و در حال حاضر بسیاری از مالكین پس از طی مراحل قانونی شهرداری، موفق به اخذ جواز گردیده ​​​​​​...

اطلاعات بیشتر

مراسم کلنگ زنی مجموعه

با حضور رئیس وقت شورای شهر تهران و برخی اعضای شورا

الهیه غرب، شهرک الهیه غرب، فروش آپارتمان در الهیه غرب، خرید آپارتمان در الهیه غرب،

پیشینه شروع آبادانی و ساخت و ساز در مجموعه الهیه غرب باز می گردد به اجرای مراسم نمادین کلنگ زنی به منظور آغاز آبادانی و ساخت معابر و زیرساخت های شهرک الهیه غرب با حضور تنی چند از مسؤلان محترم از جمله رئیس وقت شورای شهر تهران آقای مهندس چمران و نیز شهردار وقت منطقه22 و برخی دیگر از مسؤلین و نیز با حضور تنی چند از مالکین و سرمایه گذاران محترم که در مجموعه الهیه غرب صورت گرفت.

تصاویر مراسم

دیدنی ترین مکان ها در دنیا